Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Sužinokite daugiau.

Mokėjimų importavimas

Daugybė pavedimų vienu paspaudimu.

Tokią galimybę Jums suteikia mokėjimų importas. Vienu kartu galite suimportuoti jau paruoštus mokėjimo nurodymus bei juos patvirtinti vykdymui.
Pirmiausia savo buhalterinėje programoje suformuokite bylą su mokėjimais(eksportuoti pavedimus). Bylos formatas turi būti ISO 20022 XML (atskiras įrašas kiekvienai operacijai).
Prisijungus prie ib.perlas.lt, įkelkite į mokėjimų internetu svetainę mokėjimų nurodymų bylas. Tai padarysite pasirinkę „Mokėjimai“ → „Mokėjimų importas“, nurodę bylą ir ją įkėlę. Jei sąskaitoje trūksta lėšų, prieš spaudžiant mygtuką „Įkelti“, uždėkite „varnelę“ ant „Laukti lėšų“. Pavedimai bus įvykdyti, kai tik bus papildyta sąskaita.

Jei norite tvirtinti visas operacijas, esančias įkeltame faile, pažymėkite „varnelę“ prie datos ir pasitikrinkite atrinktų mokėjimų kiekį ir sumą. Mokėjimus patvirtinsite paspaudę mygtuką „Patvirtinti“. Failas automatiškai dings iš ekrano, kai tik mokėjimai bus įvykdyti.