Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Sužinokite daugiau.

Apie mus

 • Terminalinio prekybos tinklo ženklas „Perlas“ rinkoje startavo 1995 m. Tai plačiausias terminalinis prekybos tinklas Lietuvoje, apjungiantis daugiau kaip 2100 prekybos taškų.

 • „Perlas“ buvo įsteigtas loterijų „Jėga“, „Kenoloto“, „Teleloto“ bilietų platinimui. Vėliau pradėti platinti ir „Vikingų loto“ bei „Eurojackpot“ loterijų bilietai.

 • Dalis loterijų gaunamų pajamų yra skiriama Lietuvos olimpiniam judėjimui ir sportui finansuoti: remiamos krepšinio, rankinio bei kitų sporto šakų komandos, taip pat Lietuvos krepšinio lygos ir įvairūs sporto klubai.

 • Plataus tinklo ir nuolat besiplečiančio paslaugų kiekio dėka, „Perlas“ teikia visas svarbiausias paslaugas Jums patogioje vietoje.

 • Nuo 2003 metų „Perlas“ terminalai pradėjo teikti ir GSM išankstinio mokėjimo sąskaitų papildymus. Nuo tada terminalo funkcionalumas pasipildė mokesčių ir įmokų surinkimu, bankinių pavedimų, pinigų išgryninimo ir įnešimo, draudimo bei kreditų paslaugomis.

 • Nuo 2016 metų „Perlas“ teikia ir mokėjimų internetu paslaugas.

„Perlas“ įmonių grupės istorija

 • UAB „Perlo paslaugos“

  UAB „Perlo paslaugos“

  UAB „Perlo paslaugos“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2008 m. Įmonė teikia įmokų ir mokesčių surinkimo bei GSM išankstinio apmokėjimo sąskaitos papildymo paslaugas, taip pat grynųjų pinigų įnešimo ir išėmimo bei bankinių pavedimų paslaugas. Bendrovė savo paslaugas teikia naudodama visoje Lietuvoje išplėtotą terminalų tinklą, o per labai trumpą laiką sugebėjo įsitvirtinti mokėjimo paslaugų rinkoje.

  2011 metų sausį UAB „Perlo paslaugos“ pirmoji Lietuvoje gavo mokėjimo įstaigos licenciją, kuri suteikia teisę teikti pinigų perlaidų paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse. Licencijavimo procesas buvo pradėtas vykdyti 2010 m. vasarį, bendradarbiaujant su UAB „PricewaterhouseCoopers“ konsultantais.

  2015 metais UAB „Perlo paslaugos“ tapo Lietuvos Banko licencijuota elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaiga bei Lietuvos Banko administruojamos mažmeninių mokėjimų sistemos ir SEPA mokėjimų sistemos nare. Tai suteikia įmonei galimybę savo klientams pasiūlyti internetinių mokėjimų ir pinigų perlaidų paslaugas fiziniams asmenims bei įmonėms.

  2017 metais prie UAB „Perlo paslaugos“ buvo prijungta didžiausią paraiškų teikimo vietų tinklą turintis vartojimo kreditų tarpininkė Lietuvoje, UAB „Perlo kreditai“. Siekiant užtikrinti paslaugų kokybę, kreditų išdavimo tarpininkavimo paslaugos teikiamos bendradarbiaujant su kreditų teikėju „Credit24“.

 • UADBB „Perlo draudimo brokeris“

  UADBB „Perlo draudimo brokeris“

  2013 metais savo veiklą pradėjęs UADBB „Perlo draudimo brokeris“ šiuo metu yra antra pagal dydį draudimo brokerių kompanija Lietuvoje. Dirbdami tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis, įmonė jau 3 metus sprendžia įvairius draudimo klausimus. Bendradarbiaujant su visomis draudimo kompanijomis, UADBB „Perlo draudimo brokeris“ gali pasiūlyti geriausias įmokas ir sąlygas rinkoje.